Neden Tamseo+ ?
Tamseo+ ekibi ve Karamel Bilişim genç bir ekip olmasına rağmen, aynı zamanda internet ile büyüyen ve daha önemlisi interneti de büyüten bireylerden oluşmaktadır.

Tamseo+ nun en önemli kuralı şudur: Yapıyorsan en iyisini yap !

İnternet alemine giriş yaparken birçok proje ürettik. Hepsi de ekibimiz ile kendi içimizde gerçekleştirdiğimiz projeler.
Ve tüm hatalarımızı da bu projeler üzerinde yaptık. Bazı hatalar tecrübesizlikten, bazıları ise sadece meraktan gerçekleşti.

Bazen işleri kötüleştirdik, bazen duraklattık, bazen hiç sağlam olmayan bir zemin üstüne katlar çıktık, bazen ortalığı karıştırdık… En büyük felaket senaryolarını yarattık ve oynadık.

Herkes kaybedeceğimizi düşünürken, biz hep kazandık. Çünkü her ihtimali, olasılığı hesaba kattık ve kendi kendimizi çok iyi bir şekilde eğittik.

Kötü Sözlük 30 milyon index
Örneğin, web sitenizin Google’da 30 milyon indexli sayfası olduğunu düşünün…
Sizce bu bir başarı mı ?
Yahut web sitenizin günlük sayfa gösteriminin 1,5 milyon civarında olduğunu düşünün…
Peki sizce bu bir başarı mı ?
Şimdi de bahsettiğimiz web sitesinin sadece 2 yıllık olduğunu düşünün…

Düşünün. Lakin iştahınız kabarıyor yahut bunu başarı olarak görüyorsanız yanılıyorsunuz. Başarı bir web sitesini yükseltmek değildir asla.

Doğru bir planlama ile, doğru bir on page seo çalışması ile ve doğru yazılım kadrosu ile inanın bana fikriniz harika olmasa da olur, her web sitesi yukarıda verdiğim örnekteki duruma gelebilir.

Başarı web sitesini düşürmemekte. Çünkü dünya değişiyor, teknoloji gelişiyor, bugün bildiğimiz kurallar yarın unutuluyor.

Anı yakalayabilmektir bir SEO uzmanının işi. Bazen de bir an olsun önüne geçmek.

Ben başarımıza böyle bir açıklama getiriyorum.

SEO konusunda düşünüyoruz, çalışıyoruz, kendimizi zorluyoruz ve geliştiriyoruz. En iyisi olmak için.

30 milyon indexli bir internet siteniz mi var ? (Bizimle çalışmıyorsanız zor tabi bu ihtimal) Haliyle birbiriyle çakışan binlerce içeriğiniz, Türkiye’nin ve Dünya’nın birbirinden ünlü web siteleri de bundan muzdarip. Bize getirin, sorununuzu çözeriz.

İyi bir fikriniz mi var ? O zaman hata yapma lüksünüz yok. Dünya’nın en pahalı şeyi bir fikirdir. Yazık etmeyin, değerli fikrinize değer katarız. 40 yıllık dostcasına samimi çalışırız.

En iyi olabilmek için önce müşterilerimizi en iyi sıraya getirmemiz gerektiğini çok iyi biliyoruz.

Bizimle çalışın, Tamseo+ farkını yaşayın.

Yorum Yapın