Sepet

1.59K görüntülenme
0
0 Yorum

Merhaba
İnternette sıkça gördüğümüz; hangi düşünürsünüz? Hangi müzik türü seni temsil ediyor? tarzı kişilik testlerinden hazırlamak istiyorum. Testleri hazırlarken ciddi ciddi araştırma yapacağım, gerektiğinde konuyla ilgili bilgi sahibi kişilere başvuracağım. Bu tarz içeriklere ilginin yoğun olduğunu, kullanıcının sitede kalış süresini arttıracağını, paylaşacağını düşünüyorum. Bu testleri hazırlayabileceğim bir servis de buldum, beğendim de fakat bu testleri kullanmak sitemin seosuna zarar verir mi merak ediyorum?
Sistem şu şekilde işliyor, site üzerinden anketi hazırlıyorsunuz, size embed kod veriyor sitenizde kullanıyorsunuz. Bu anketleri doğrudan sayfaya yapıştırıp yayınlamak yerine anketle ilgili 200 kelime civarında bir yazı da ekleyeceğim. Bu şekilde kullanmamın bir sakıncası olur mu, sitem yaklaşık 2 aydır yayında.
İnceleyebilmeniz için tek sorudan oluşan örnek bir test hazırlayıp yayınladım, (http://denemeanket.blogspot.com.tr/) uygulamanın üst kısmına da kodlarını yapıştırdım. Yanılmıyorsam bir tek testin alt kısmında bir referans linki var (dofollow) o zarar verir mi bilmiyorum?
çok teşekkür ederim

Firma Bilgileri

Tam Bilişim Teknoloji Tic. Ltd.
Tic. Sic. No: 153291 / 5

Adres
Cihangir Mah, Sebzeci Sok,
No:45
Avcılar, İstanbul

T: +212 694 72 37
E: iletisim@tamseo.com