SEO Ajansıyla Anlaşmadan Önce Bilmeniz Gereken 34 Şey

Mehmet Gündoğan

Tam Seo İle Çalışmalar Sonrası  Ürün Satışlarımız Tam Hedeflediğimiz Gibi

1975 Yılında Kurulan Çağrı İnşaat Türkiye’de Cam ve Alüminyum sektöründe faaliyet gösteren ülkemizde 20.000 den fazla kurumsal firmaya çözüm sağlayan teknolojik alt yapısı ve genç dinamik personeli ile cam alüminyum ofis bölme sistemlerinin lider markasıdır.

Çağrı İnşaat 2013 ten bu Yana Bilişim, Seo, Google Adwords, Web Tasarım konularında Tamseo ekibine tam güveniyor.

2013 yılında Tanıştığımız TAMSEO ekibi ile dijital ortama geçerek yerel olarak çalıştığımız referanslarımızı hızlı bir şekilde çoğaltarak önce İstanbul sonra Türkiye ve daha sonra tüm Dünya’nın tanıdığı bir marka olduk. Tam Seo ekipi ile çalışmaya başladıktan sonra satışlarımız her yıl tam düzenli olarak arttı. Seo ve Google Adwords konularında google partneri olan Tamseo ekibine güvenimiz tamdır.

Neden Tamseo’yu Tercih Ettik

Tamseo çalışmaya başladıktan sonra marka bilinirliğimiz arttı. Bir çok basın ve medya kuruluşlarında ürünlerimiz ön plana çıktı buda satışlarımızın yükselmesini sağladı.

Tamseo ile her ay düzenli olarak toplantılar düzenleyip dijital ortamda nasıl yükseleceğimiz ve nasıl satışlarımızının artacağı konusunda bizlere düzenli olarak seminer vermektedir. Düzenli olarak güncel gelişmeleri güncellemeleri yeni tasarım ve seo düzenlemeleri yapıp her hafta bunları bize rapor halinde sunmaktır.

Tamseo ekibinden başta Çağdaş Akagündüz olmak üzere tüm ekip üyelerine çok teşekkür ederim. Başarılar.