windows8

Windows 8 Hızla Yayılıyor

Microsoft windows 8 i piyasaya sürdü ve her geçen gün beğeni toplamaya devam ediyor. Özellikle android ve IOS alanlarında çalışan taşınabilir aygıtlar nedeniyle büyük düşüş yaşayacağını düşünen Microsoft uzmanları her ne kadar masaüstü pc lerin egemenliği çok olsa da gelecekte elde taşınabilir cihazların çok yükseleceğini düşünmüyor değilller. Windows 8 i geliştirenler bunu da unutmamışlar.

Surface üretimini yaptılar ve bir kaç reklam filmide çekilmiş. Youtube de bunları ilk izlediğimde çok hoşuma gitmişti. Birbirinden farklı renkleri ile her ne kadar özünde laptop olsa da bir tablet kadar zarif ve işlevselliği ondan daha çok gibi görünüyor. Henüz alıp kullanmak nasip olmadı ancak en kısa sürede bir test drive yapmayı çok arzu ediyorum.

Bilgisayarıma bir windows 8 dosyalarını yükledim ancak hala içindeki bilgilerin kıymeti nedeniyle formata elim gitmiyor. Ancak bir arkadaşımda kullanımını gördüğüm kadarıyla ilk etapta oldukça zor geleceğe benziyor. Xp den windows 7 ye geçtiğimdede epey zorlanmış, ileriki zamanlarda epey sevmiştim. Umarım windows 8 de beni mutlu edecektir. Microsoft bu ürünü için bir de video çekimi gerçekleştirmiş. Ben beğendim umarım sizde beğenirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Yorum Yazın