wptouch mobil uyumlu wordpress eklentisi

WPtouch – WordPress Mobil Tema Eklentisi

Wptouch Mobil eklentisi, Tam SEO üzerinde de kullandığımız, bir mobil tema eklentisidir. Son derece SEO uyumlu bu eklenti ile birkaç dakika içerisinde mobil bölümünüz hazır olacak.

Adres değişikliği yaşanmadan, yine aynı URL’lerinizi kullanarak içeriğinizi mobil kullanıcılara başarı ile sunma imkanınız doğacak. Kurulumu, kullanımı ayarları da son derece basit.

Ziyaretçilerinizi isterseniz direkt olarak mobil bölüme yönlendirme ya da bunu ziyaretçinize bırakma gibi imkanlarınız da var.

Adres değişikliği yaşatmadığı, içeriği olduğu gibi iyi bir görünümle mobil ekranlara yasıttığı için SEO uyumlu bir eklenti bu ayrıca. Elbette WPtouch mobil eklentisinde kullanacağınız ana temayı türkçeleştirmenizde de fayda olabilir.

Eklentinin adresi: http://wordpress.org/plugins/wptouch/

Eklenti kurulumundan sonra Samsung Galaxy S4 ile görünüm:

8 cevaplar
 1. Muhammet ŞAFAK
  Muhammet ŞAFAK says:

  Daha önceki tasarımını hiç sevmiyordum ancak şimdiki tasarım nispeten daha iyi, single tasarımı güzel olsa da bence index tasarımı daha hoş olabilirdi… :)

  Cevapla
 2. Azmi Vuran
  Azmi Vuran says:

  Merhabalar,
  Bahsi geçen mobil temayı geçen hafta kullanmaya başladım, ama hitlerimde %30 düşüş oldu bu çok ciddi bir rakam neden kaynaklı bilmiyorum, kaldırmak zorunda kaldım, acaba seo açısından önerebileceğiniz daha iyi bir wordpress teması varmı (ücreti önemli değil)
  saygılarımla

  Cevapla
  • Batur
   Batur says:

   @Azmi

   Heryere aynı yorumu yazıyorsun. Amacın insanları mobil site yapmaktan uzaklaştırmak mı? Böylece rakiplerin azalacak sanırım. Bu tür küçük oyunlara gerek yok.

   Cevapla
  • Burhan
   Burhan says:

   İnanak mı pampa? Bırakın bu insanların işini baltalayıp rakiplerinizi yanıltmayı. Yüzde 30 hit düşmesi değil, artması lazım.

   Cevapla
   • Batur
    Batur says:

    İnansak iyi ederiz çünkü adam haklıymış. Bu eklentiyi bir kaç haftadır kullanıyordum ancak, ücretsiz versiyonun mobilde 404 hatası verdiğini bilmiyordum. “Daha fazla göster” butonu çalışmıyor ve normal pagenavi yapılmadığı için siteniz.com/page/2/ şeklindeki linklerinizin alayı 404 hatası veriyor. Bu sabah Google Webmaster Tools aracılığı ile karşılaştım bu sorunla.

    Adam haklı beyler.

    Cevapla
 3. Hatice
  Hatice says:

  Wptouch kullanmaya yeni başladım. Mobil versiyon çalısıyor ama sadece son postlar ve kategoriler menülere ekleniyor. Menüye şablondan oluşturduğum sayfayı koyduğumda menüde gösteriyor ama tıklanınca boş sayfa açılıyor ama aynı menü masaüstü versiyonda gayet düzgün çalısıyor. Sayfaları da menüde göstermenin yolu var mıdır?

  Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Yorum Yazın