Skip to main content

Sepet

Dijital Pazarlama

Dönüşümlerinizi arttıracak harika bir uygulama: Jivochat

jivochat

Jivochat, bir canlı konuşma yazılımı. Bugüne kadar birçok canlı chat uygulaması kullanmış biri olarak söyleyebilirim ki, fiyat performans açısından da en iyisi.

Öncelikle kendi deneyimlerinden yola çıkarak söylüyorum ki, benim dönüşümlerimi en az 10 kat arttırdı. Ayda 5-10 farklı talep maili düşerken şimdi 1 ay içerisinde ortalama 100 farklı potansiyel müşteri ile görüşebiliyoruz.

Jivo ile değişen ne peki? Jivo’yu pro versiyonda kullandığınızda, ziyaretçilerinizin karşısında harekete geçirici mesajlar çıkarabiliyorsunuz. Bu harekete geçirici mesajlar sayesinde ise hizmet ya da ürünlerinizle ilgilenen kişiler size çok yüksek oranda yanıt veriyorlar. Ürün ya da hizmetinizle ilgilenen kişinin sıkıcı bir mail formu doldurmasından ziyade chat kutusundan size anlık olarak bir şeyler sorabilmesi çok daha kolay ve olası.

Jivo

Bir avantajı da dilerseniz sürekli olarak ücretsiz kullanabilmeniz. Tabi ücret ödememek bir avantaj olduğu gibi dezavantajları da mevcut.

Örneğin;

  • Jivochat logosu ücretsiz sürümde kaldırılamıyor.
  • Ziyaretçileriniz size yazmadan size onlara yazamıyorsunuz.
  • Akıllı Tetikleyici (Bahsettiğim otomatik harekete geçirici mesajlar) çalışmıyor.

Son madde zaten Jivochat’in en önemli özelliği. Akıllı tetikleyiciler yoksa yüksek dönüşümler de yok. Ücretsiz haliyle de mail formlarından başarılı bu bir gerçek fakat asıl heyecan verici özellikler pro sürümde açılıyor.

Sevdiğim Özellikler

Jivo Beni AraBeni Ara

Jivo

Koupit viagru bez předpisu

, lead toplamak için son derece başarılı, insanların uzun formlar doldurmak istemediklerini artık hepimiz biliyoruz. Hedefe yönelik, potansiyel müşterilerin telefonlarını çok basit şekilde toplamak için güzel bir eklentisi var.

Bu arada 27 saniye içinde arama metni, bir reklam metni değil, Jivo’nun araştırmalarının bir sonucu. En uygun geri dönüş süresi 27 saniye çıkmış.

 

 

 

 

Online Konuşma BaşlatZiyaretçilere Onlar Size Yazmadan Yazabilmek

Jivo ziyaretçilerinizi gösteriyor, hangi sayfalarınızda dolandıklarını da görebiliyorsunuz. Güzel kısmı ise hangi hizmetinizle ilgilendiğini gördüğünüz ziyaretçinize onu şaşırtabilecek mesajlar atabiliyor olmanız.

İnsanlar net şekilde chat botlarından bıkmış durumda, gerçek biri ile sohbet ettiklerinde gerçekten de etkileşim çok yüksek oluyor.

 

Harekete Geçirici Otomatik Mesajlar

Harekete geçirici mesajlar son derece yüksek bir dönüşüm oranı yakalamanızı sağlıyor. Kendinizden de bilirsiniz, satın alacağınız ürünü defalarca incelediğiniz gidip gidip geldiğiniz olmuştur. Jivo’nun bu özelliği bu kullanıcı alışkanlığını bence kırıyor. O an ilgilendiği ürün ya da hizmetle alakalı bir mesaj çıktığında karşısına buna kayıtsız kalamıyor ve cevap verdiğinde de size pazarlama imkanı yaratıyor.

Net şekilde en beğendiğim özellik bu.

Bu harika eklentiyi muhakkak edinmenizi öneriyorum. Sadece birkaç ay kullanarak bile aradaki farkı göreceğinizden eminim. Şimdi tıklayın ve inceleyin.

 

 

Yorum Yapın