Sosyal Medya

Sosyal Medya Yönetimi

Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin gibi popüler bir çok sosyal medya sitesinde markanızı büyütüyoruz.

tamseo sosyal
Deneyin

Başlangıç

Instagram, Facebook, Twitter ve Linkedin; Sosyal Medya Hesaplarının hazırlanması, Haftalık 2 Paylaşım, Ortalama Aylık Büyüme %10, Müşteri Yanıtlama ve Raporlama

1500TL / Ay

 

En Çok Tercih Edilen

Kurumsal

Instagram, Facebook, Twitter ve Linkedin; Sosyal Medya Hesaplarının hazırlanması, Haftalık 3 Paylaşım, Ortalama Aylık Büyüme %15, Müşteri Yanıtlama ve Raporlama

2500TL / Ay

 

Özel

Sınırsız

Instagram, Facebook, Twitter ve Linkedin; Sosyal Medya Hesaplarının hazırlanması, Haftalık 4 Paylaşım, Ortalama Aylık Büyüme %20, Müşteri Yanıtlama ve Raporlama

3500TL / Ay

 

Premium

Tamseo Özel

Sosyal Medya Platform Seçimi ve Hesapların hazırlanması, Opsiyonel Paylaşım Sayısı, Özel Fotoğraf Çekim Seçenekleri, Müşteri Yanıtlama ve Raporlama

 

Sosyal Medya’nın hayatımızdaki önemi aşikar, yiyoruz, içiyoruz sosyal medyadan paylaşıyoruz, nişanlanıyoruz, evleniyoruz bunu sosyal medyadan duyuruyoruz, insanlar bizi önce sosyal medya aracılığı ile tebrik ediyor, geziyoruz, fotoğraf çekiyor eh bu fotoğrafları da sosyal medyaya koyuyoruz, dahası artık insanlar neredeyse sosyal medya’da paylaşabilmek adına bir şeyler yapıyorlar.

Ee herkes sosyal medya’da, tüm İstanbul, tüm ülke, tüm Dünya sosyal medya’da ! Peki sizin işiniz, şirketiniz tam olarak nerede ?

Eğer yandaki videoyu da izlediyseniz, sosyal medya’nın ne denli büyük ve ne kadar hızlı büyüyen bir pazar olduğunu da biliyorsunuz.

Sosyal mecraların kullanımı her geçen gün hızla artmakta. 7′den 70′e tüm internet kullanıcılarının muhakkak sosyal medya ile ilişkisi mevcut. Özellikle Facebook (1 Milyar üstü kullanıcıya sahip), Twitter, Google+ gibi kullanıcısı bol, oldukça popüler ortamlar ise sundukları hedefleme araçları ile nokta atışı atmamızı da kolaylaştırıyor.

Ayrıca küçük bir ipucu da verelim, SEO’da (Arama Motoru Optimizasyonu) başarılı olmanın yolu kesinlikle sosyal medya’dan geçiyor. Siz sosyal medya üzerinde başarılı oldukça, illa ki arama motorları üzerinde de başarılı olacaksınız.

Sosyal Medya Hizmetlerimiz içerisinde neler var ? Tam olarak neler yapıyoruz ?

  • Facebook, Google+, Twitter ve Pinterest üzerinde kurumsal profillerinizi yönetiyoruz. Elbette yönetimden kastımız kesinlikle düzenli paylaşımlar yapmak değil, bunun yanında bu profilleri en iyi görünecek şekilde optimizasyon çalışmaları da gerçekleştiriyoruz.
  • Gerekli düzenlemeler, paylaşımlar ve tanıtım çalışmaları ile takipçi ve hayran sayınızı DOĞAL yöntemler ile arttırıyoruz. Hileli yöntemler gerçekten de takipçi sayınızı arttırıyor olsa da, illegal yöntemler ile arttırılmış hayran sayıları hem hiçbir geri dönüş sağlamamakta hem de profillerinizin belli bir zaman sonra kapatılmasına neden olmaktadır.
  • Sosyal Mecralar üzerinden verdiğiniz/vereceğiniz reklamları optimize edip, doğru hedeflemeler ile maksimum fayda sağlıyoruz. Bu işin zaten en can alıcı noktası, reklamları doğru hedeflemekten geçiyor, doğru hedeflenmiş bir kitle ile harcadığınız her kuruşun faydasını görebiliyorsunuz.
  • Siteniz üzerinde, hitap ettiğiniz kitleye en uygun, en çok verim alacağınız içerikleri öne çıkarıyoruz. Hitap edilen kitleye uygun paylaşımlar gerçekleştirmek, sosyal medya’da daha hızlı büyümenizi sağlıyor.
  • Önemli günler için, size özel içerikler üretiyoruz. Önemli günlerde takipçilerinizi es geçmemek, markanız için ciddi bir prestij yaratır, eh birde günün önemine uygun paylaşımlar her zaman daha çok dikkat çeker.
  • Web sitenizi, sosyal medya’da paylaşılmaya uygun hale getiriyoruz. Düşünsenize bir kullanıcı sayfanızı beğeniyor ve Facebook profilinde paylaşıyor ve paylaşımında bir başlık ya da kullanıcılara hitap edecek bir açıklama dahi yer almıyor ! Sosyal medya sitelerinde paylaşımlarınızın görünür olabilmesi için siteniz içerisinde özel meta etiketler kullanılmalıdır, bu şekilde en yüksek performansı sağlamak mümkün.