Google Adwords – Google’a Reklam Verin

Google Ads

Tamseo, Google Partner rozetli bir dijital ajanstır. Google Partner rozeti Google iş ortağı olmaya yeterli ajanslara Google tarafından verilmektedir.

google partner dijital
Google Ads Hakkında

Google Ads, eski adıyla Google AdWords, Google’ın reklam platformudur. Popüler olarak arama sonuçları sayfasında sık sık rastlarsınız. Elbette Google Ads’te farklı amaçlara yönelik, farklı kampanya türleri mevcuttur.

Bunlar;

  • Arama Ağı kampanyası
  • Görüntülü Reklam Ağı kampanyası
  • Alışveriş kampanyası
  • Video kampanyası
  • Evrensel Uygulama kampanyası
Google Arama Reklamları

Google Ads’in avantajlarını biliyor musunuz ?

Daha fazla müşteri çekersiniz.

Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, internet satışlarını artırmak, telefonla aranmak veya müşterileri kalıcı hale getirmek gibi farklı amaçlarınız olabilir. Google Ads sayesinde hepsi mümkün.

Doğru zamanda doğru yerde.

Google’da kullanıcılar işletmenizi, tam olarak sunduğunuz ürün veya hizmetleri aradıkları anda bulur. Reklamlarınızla belirli ülkelerde, bölgelerde veya şehirlerde bulunan ya da işletmenize veya mağazanıza belirli mesafedeki müşterileri hedefleyebilirsiniz.

Bütçenizi kendiniz belirlersiniz.

Reklam bütçenizi kendiniz belirleyebilir, reklamınızın ne zamanlar yayımlanacağına karar verebilir, dilediğiniz zaman başlatıp, dilediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz. Tüm kontrol sizin elinizdedir.