Web Tasarım

SEO Uyumlu Web Tasarım

Firmanızın marka değerini yükselten ve ziyaretçilerinize fark yaratan bir deneyim vaat eden seo uyumlu web tasarım çözümlerimiz, arama motorlarıyla dost tasarım anlayışımız sayesinde bir taşla iki kuş vurmanızı sağlıyor.

tshirt
Hayalinizdeki o web sitesinin yapabiliriz

Günümüzde mobil aygıtlar ile internete bağlanan kişi sayısı çoktan masaüstü kullanıcıların sayısını geçti. Hatta internete mobil aygıtlardan bağlanan kişilerin oranı neredeyse %75 civarında.

62
Milyon

İnternet Kullanıcısı

Ocak 2020 Türkiye Sosyal Medya Raporu’na göre 84 Milyon nüfuslu Türkiye’nin, 62 milyonu şu an internet kullanıcısı durumunda.

Diğer rakamlara da bir göz atalım

Rakamlar bir web sitesinin ne denli büyük bir öneme sahip olduğunu gözler önüne seriyor

49

49 Milyon insan internete cep telefonu ile bağlanıyor

54

54 Milyon insan bir sosyal medya sitesini aktif olarak kullanıyor

7

İnsanlar günün 7 Saat 29 Dakikasını internette geçiriyor

Öncelikle mobil kullanıcıya odaklanmak gerekiyor

Bugün bir internet sitesi mobil uyumlu (Responsive) bir yapıya sahip değilse, her 10 kullanıcıdan yaklaşık 7’sine hitap etmiyorsunuz demektir. Böyle bir yapıdaki web sitesinin doğal olarak SEO uyumlu olmasından bahsedemeyiz bile.

Madem mobil aygıt kullanım oranlarını biliyoruz, önceliğimiz de elbette bu küçük ekranlar olmalı. Masaüstü bilgisayarlarımızdan, laptoplarımızdan son derece iyi görünen web siteleri çoğunlukla mobil tasarım kısmına çok daha önemli olmasına rağmen yeterince eğilmiyor.

Site içi SEO'da uygulanması gereken 100'ün üzerinde kriter var

Elbette mobil uyumluluk, seo kriterlerinden yalnızca biri. Bunun dışında web sitenizin SEO uyumlu olabilmesi adına uygulanabilecek yaklaşık 100 farklı kriter daha var. Doğru SEO stratejisi ile yapılandırılmış bir web sitesi, size hem pazarlama faaliyetleri açısından hem de dönüşüm oranları açısından ciddi faydalar sağlar.

Biz her türlü dijital pazarlama çabasını kolaylaştıracak kriterlerimiz ile uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz web siteleri tasarlıyoruz.

Tüm tasarımlarımızda bulunan ortak özellikler

Kolay Yönetim Paneli

Tüm tasarladığımız web sitelerinin kolay bir yönetim paneli var.

Mobil Uyumlu

Her türlü cep telefonu ve tabletten rahatlıkla kullanılan tasarımlar.

Eksiksiz SEO

SEO açısından hiçbir eksiği ya da hatası olmaz.

Yüksek Hız Optimizasyonu

Hız günümüzde son derece önemli, bizimkiler en hızlıları.

Yüksek Kullanıcı Deneyimi

Kullanıcı deneyimi optimizasyonu büyük bir tecrübe gerektirir.

Hayallerinizdeki Gibi

Tasarım, SEO ve kullanıcı deneyimi problemi oluşturmuyorsa siz ne derseniz o.

Firmanızın marka değerini yükselten ve ziyaretçilerinize fark yaratan bir deneyim vaat eden seo uyumlu web tasarım çözümlerimiz, arama motorlarıyla dost tasarım anlayışımız sayesinde bir taşla iki kuş vurmanızı sağlıyor. Firmanızı hedef müşteri kesimine daha prestijli bir şekilde tanıtmanızı sağlayan, satışa sunduğunuz ürün ve hizmetlerin ziyaretçilerinize daha şık gösteren özel tasarım seçenekleri sunuyoruz. Sunduğumuz SEO hizmetlerinde olduğu gibi web tasarım çözümlerimizde de ziyaretçi alışkanlıklarını referans alan ekibimiz, hedef müşteri kesiminizin beğeni ve ihtiyaçlarına odaklı tasarımlar yaparken arama motorlarıyla da tam uyumlu arayüzler geliştirir.

Marka Değerinizi Arttıran Tasarımlar

Gelişen teknoloji ve değişen ihtiyaçları göz önünde bulundurarak, web sitenizin optimizasyon açısından daha avantajlı hale gelmesini ve aynı zamanda ziyaretçilerinize daha şık görünmesini sağlayan markanıza özel tasarımlara imza atmaktayız. Tüm bunları yaparken sizi teknik bilgilere boğmuyor, karmaşık panellerle saatlerce uğraşmanıza gerek bırakmayan kullanıcı dostu ve akılcı yönetim araçları geliştiriyoruz. Sitenizi ihtiyaçlarınıza göre kolayca yönetebilir, kişiselleştirmeye açık yönetim sistemlerimiz ile sitenizi dilediğiniz gibi geliştirebilirsiniz.

Ziyaretçi İhtiyaçlarına Endeksli Tasarım Seçenekleri

Sizi dinleyen, müşteri portföyünüzün web alışkanlıklarını inceleyen ve ihtiyaçlara göre çözüm üreten ekibimiz tasarım ve web programlama üzerine kalite odaklı hizmetler sunmaktadır. Ürün ve hizmetlerinizi müşterilerinize daha iyi tanıtan tasarım seçenekleri geliştirmekteyiz. Ziyaretçi alışkanlıklarına göre farkındalık yaratarak, marka değerinizi maksimum seviyeye çıkartacak tasarım seçeneklerini, bütçenizi de düşünerek çok özel fiyatlar sunmaktayız.

SEO Uyumlu Web Tasarım

Sitenizin tasarımı, daha önce pek çok kez bahsettiğimiz üzere SEO açısından da kritik bir öneme sahiptir. Yenilikçi tasarımlardan çekinmeyen ancak sitenizin çehresini modernleştirirken kullanıcılara da kolaylık sunacak akılcı çözümler geliştiren ekibimiz, arama motoru optimizasyonu açısından avantaj sağlayacak uygulamalara imza atar. İnternet üzerinden yürüttüğünüz ticari faaliyetlerinizi daha da karlı hale getirecek her konuda çalışmakta, SEO odaklı düşünerek sitenizin kullanıcı dostu ve dolayısıyla arama motoru dostu hale gelmesini sağlamaktayız.