Skip to main content

Sepet

Girişim

Yeni Girişim: Online Karşılaştırma Platformu Mukayese.com

mukayeseSize yeni girişimimiz olan Mukayese.com’dan bahsetmek istiyorum. Mukayese.com yeni bir online karşılaştırma platformu olarak yayın hayatına bugün başladı.

Bu girişimi hayallerimizdeki hale getirebilmek için kendimize 1 yıl verdik. Henüz tüm kategorileri tamamlanmamış olsa da (hatta işin çok başındayız) kredi ve mevduat hesaplamalarını sıfır hata ile gerçekleştirebiliyoruz.

Peki mukayese.com’da 2021 yılı bitmeden eklenecek sektörler neler?

  • Banka
  • Sigorta
  • GSM Operatörleri
  • Dijital İçerik Platformları
  • Kripto Para Borsaları
  • Enerji Firmaları
  • Ürün Karşılaştırma

Şimdilik başlangıcımızı bankacılık ürünleri ile yaptık. Şu an çalışan hesaplamalar, ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi, konut kredisi, kobi kredisi ve mevduat hesaplama.

Tahmini olarak tüm özellikler Nisan 2021 sonunda tamamlanmış olacak. Hemen sonrasında ise GSM ve Dijital İçerik Platformları eklenecek. (Çünkü bunları yapmak basit.)

Normalde bildiğiniz üzere ürün karşılaştırma platformları bu tarz diğer sektörlere el atmıyor. Bankacılık sektöründeki örnekler de diğer işlere pek kalkışmıyor. Fakat bizim adımız güzel. Mukayese.

Sizinle bu haberi paylaşmamın sebebi, SEO çalışmalarının nasıl ilerlediğini de sizinle paylaşacak olmam. Bu tam bir SEO projesi çünkü. Tüm başarısı buna bağlı hatta.

Her ne kadar biz SEO ajansı olsak da ayırdığımız bütçeye geliyorum SEO için; 2021 yılı için (önümüzdeki 9 ay için) tam olarak 140.000TL. (Biliyorsunuz kendi projemiz bu sadece işin masraf kısmı.)

Harcanan tutarları

Buy Viagra Without Prescription

, yapılan çalışmaları da size ayrı ayrı güncellemeler ile yazacağım.

Bize şans dileyin.

Siteyi incelemek için: https://mukayese.com

 

Yorum Yapın