1500TL + KDV

Başlangıç

Instagram, Facebook, Twitter ve Linkedin; Sosyal Medya Hesaplarının hazırlanması, Haftalık 2 Paylaşım, Ortalama Aylık Büyüme %10, Müşteri Yanıtlama ve Raporlama

1500TL / Ay

 

İnceleyin
2500TL + KDV

Kurumsal

Instagram, Facebook, Twitter ve Linkedin; Sosyal Medya Hesaplarının hazırlanması, Haftalık 3 Paylaşım, Ortalama Aylık Büyüme %15, Müşteri Yanıtlama ve Raporlama

2500TL / Ay

 

İnceleyin
3500TL + KDV

Sınırsız

Instagram, Facebook, Twitter ve Linkedin; Sosyal Medya Hesaplarının hazırlanması, Haftalık 4 Paylaşım, Ortalama Aylık Büyüme %20, Müşteri Yanıtlama ve Raporlama

3500TL / Ay

 

İnceleyin

Tamseo Özel

Kendi sosyal medya yönetim paketinizi kendiniz oluşturun. Destek almak istediğiniz platformları seçip ekstra özelliklerimizden yararlanın. Sosyal medya yönetim istek formunu doldurup bize yollayın, size teklifimizi bildirelim.

 

İnceleyin

Paket içeriklerini detaylı incelemek ister misiniz? Paket detaylarını görün

Daha farklı paketlere mi ihtiyacınız var?

Yerel bir işletmeniz varsa, size daha farklı fiyat teklifleri sunabiliriz. Yerel işletmeler, sadece bulundukları bölgede hizmet verdiklerinden SEO rekabetleri daha düşüktür.

Farklı dillerde Sosyal Medya Yönetimi yardımı mı istiyorsunuz?

İşletmeniz dünyanın farklı ülkelerine hizmet veriyorsa size çoklu dilli bir Sosyal Medya Yönetimi hizmeti sunabiliriz. Projenizi bize anlatın, fiyatlandıralım.

Başlangıç Seviyesi

Öncelikle çalışma tarzı olarak Başlangıç paketimiz ile Maksimum paketimiz arasında hiçbir fark yoktur. Sonuç itibari ile paylaşılan Know-How her paket için aynıdır. Burada fiyat farkını yaratan esas konu hedeflenen anahtar kelime sayısı, çalışma yoğunluğu, raporlama sıklığı, toplantı talepleri, içerik desteği gibi ekstralardır.

Başlangıç paketimizi genel olarak çok yüksek rekabete konu olmayan web siteleri için tavsiye etmekteyiz. Diğer tüm paketlerimizde olduğu gibi ilk sayfa garantisi verilmektedir.

Başlangıç paketi ile alakalı en önemli husus size raporladığımız Site İçi SEO Düzenlemelerinin (ON-Page SEO) tarafınızdan gerçekleştirilmesi ve Tamseo tarafından metinsel içerik (makale, blog yazısı) gibi destekler verilmemesi ve duruma göre bu içerik ve düzenlemelerin tarafınızdan yapılmasını talep etmemizdir.

Başlangıç paketi sayesinde yaşanan ortalama büyüme %12‘dir.

Neler var?

 • Haftada 3’er adet istenilen platformlarda içerik ve görsel paylaşımları
 • Rakip Analizi
 • İçerik Analizi
 • İki ayda bir raporlama
Rekabet Güzeldir

Rekabetçi

Rekabetçi paketimiz orta rekabet düzeyi için en uygunudur. Burada Başlangıç paketimizden farklı olarak Site İçi SEO (On-Page SEO) düzenlemeleri, site içerisindeki içerik özgünleştirme, geliştirme, yeniden üretme çalışmaları Tamseo tarafından gerçekleştirilir. İçerik geliştirme hizmeti, basit bir özgünleştirme çalışmasından ziyade aynı zamanda içerik zenginleştirme çalışması olarak düşünülmelidir.

Bu paketimizde Başlangıç paketine göre daha fazla anahtar kelime üzerinden çalışma gerçekleştirir ve bu anahtar kelimelerin ilk sayfada yer alması için söz veririz. (10 Anahtar Kelime – Long Tail Keywords Hariç) Aklınıza takılan her konu ile alakalı olarak 7/24 Telefon / Toplantı talebinde bulunabilirsiniz.

Genel olarak orta ve yüksek rekabetli sektörlerde çalışma sürelerimiz 6 Ay ile 12 Ay arasında değişmektedir. Biz sektörünüze göre size en mantıklı ve gerçekçi süreleri önerir, bu konuda da en ufak başarısızlık ihtimaline karşı sizi koruyan sözleşmeler düzenleriz.

Rekabet paketi sayesinde yaşanan ortalama büyüme %22‘dir.

Neler var?

 • Haftada 5’er adet istenilen platformlarda içerik ve görsel paylaşımları
 • Rakip ve Sektör Analizi
 • Aylık Raporlama
 • İçerik Analizi
Rekabet Güzeldir

Profesyonel

Profesyonel paketimizi orta ve yüksek rekabet düzeyi için en uygunudur. Burada profesyonel paketimizden farklı olarak Site İçi SEO (On-Page SEO) düzenlemeleri, site içerisindeki içerik özgünleştirme, geliştirme, yeniden üretme çalışmaları Tamseo tarafından gerçekleştirilir. İçerik geliştirme hizmeti, basit bir özgünleştirme çalışmasından ziyade aynı zamanda içerik zenginleştirme çalışması olarak düşünülmelidir.

Bu paketimizde Profesyonel pakete göre daha fazla anahtar kelime üzerinden çalışma gerçekleştirir ve bu anahtar kelimelerin ilk sayfada yer alması için söz veririz. (20 Anahtar Kelime – Long Tail Keywords Hariç) Aklınıza takılan her konu ile alakalı olarak 7/24 Telefon / Toplantı talebinde bulunabilirsiniz.

Genel olarak orta ve yüksek rekabetli sektörlerde çalışma sürelerimiz 6 Ay ile 12 Ay arasında değişmektedir. Biz sektörünüze göre size en mantıklı ve gerçekçi süreleri önerir, bu konuda da en ufak başarısızlık ihtimaline karşı sizi koruyan sözleşmeler düzenleriz.

Profesyonel paket sayesinde yaşanan ortalama büyüme %39‘dur.

Neler var?

 • Haftada 7 adete varan, istenilen platformlarda içerik ve görsel paylaşımları
 • Rakip ve Sektör Analizi
 • Sosyal Medya Reklam Yönetimi
 • Ayda iki kez raporlama
 • İstatistik paylaşımı

Tamseo Özel ile kendi sosyal medya yönetim paketinizi kendiniz oluşturun.

Standart sosyal medya yönetimi paketlerimizden memnun kalmadıysanız, kendi ihtiyaçlarınıza en uygun paketi kendiniz oluşturabilirsiniz. Hizmet almak istediğiniz sosyal medya platformlarını seçip, içerik düzenini ve yoğunluğunu belirleyebilirsiniz. Şimdi Tamseo Özel Sosyal Medya Yönetimi Formu‘nu doldurup bize yollayın, en kısa zamanda size teklifimizi bildirelim.

Size sunabileceğimiz hizmetler

SEO | Google Ads Reklam Yönetimi | Web & UI Tasarım | Sosyal Medya Yönetimi 

SEO
 • Site Geneli Çalışma
 • Anahtar Kelime Sınırlaması Yok
 • Yüksek Rekabet Gücü
 • Long Tail Kelimelerin Tespiti
 • Dönüşüm Odaklı Strateji
Sosyal Medya & Google Ads
 • Özgün Tasarımlı Paylaşımlar
 • Doğru Hedef Kitle
 • Organik Takipçi Kazanımı
 • Yüksek Takipçi Etkileşimi
 • Yaratıcı Kampanyalar
Web Geliştirme
 • SEO Hatalarının Giderilmesi
 • Tasarım Desteği
 • Kullanıcı Deneyimi Geliştirme
 • Dönüşüm Optimizasyonu

Doğal ve Organik Çalışma

SEO çalışmalarımız her zaman doğal ve manuel olarak yapılmaktadır. Hiçbir zaman doğal olmayan, spam çalışmalara yönelmeyiz.

SEO Saldırıları ile Mücadele

SEO saldırılarından korkmanıza gerek yok. Link profiliniz ve içerikleriniz sürekli kontrolümüz altında.

Sektör ve Rakip Analizi

Elbette rakiplerinizi ve sektörünüzü çok iyi araştırıyoruz. Sektörünüzü tanıyarak stratejilerimizi şekillendiriyoruz.

Güncel Teknikler

SEO stratejileri, teknolojiye ayak uydurarak sürekli gelişmekte, biz de seo trendlerini takipteyiz. Stratejilerimizi gelişmelere göre şekillendiriyor ve güncelliyoruz.

Kalıcılık Garantisi

Kazandığınız konumu kolay kolay kaybetmezsiniz. Çünkü yıllar önce çalışmış olsak bile yaptığımız site dışı seo çalışmalarının yerli yerinde durduğunu görürsünüz.

Düzenli Yükseliş Garantisi

Hangi paketi seçtiğinizin önemi yok. Bizden istediğiniz anahtar kelimelerde sürekli olarak yükseleceksiniz! Hedefimiz her zaman için birinci sıra!

Tamseo olarak sitemizdeki iletişim formu aracılığıyla tarafımıza yöneltilen soruların oldukça büyük bir bölümü, SEO fiyatları ile ilgili oluyor. En çok merak edilen konuda, SEO çalışmalarıyla istenen başarının kazanılması için ne kadar harcama yapılması gerektiği ve fiyatlandırmayı neye göre yaptığımızla alakalı sorular yöneltiliyor. En baştan belirtmekte fayda var ki, SEO çalışmalarının fiyatlandırmasında belli bir standarda bağlı kalmak söz konusu değil. Zira fiyatı etkileyen birçok farklı unsur bulunmakta ve bizler de bu unsurların tamamını değerlendirdikten sonra yapılacak çalışmanın hangi boyutta olacağını saptamaktayız.

 • İstenen anahtar kelimelerin arama hacmi
 • Çalışma yapılacak anahtar kelimelerdeki rekabet
 • Web sitenizin SEO uyumluluğu
 • Web sitenizin yaşı
 • Web sitenizin daha önce SEO bağlamında yanlış uygulamalara maruz kalıp kalmadığı
 • Rekabet ettiğiniz sitelerin gücü, önceki ve mevcut çalışmaları, rekabet güçleri

Bu unsurlar, yapılacak SEO çalışmasının fiyatının belirlenmesinde dikkate alınan faktörlerin sadece birkaçı. Bir başka ifadeyle her web sitesi için ayrı bir SEO çalışmasının yapılması gerektiğinden, dolayısıyla her çalışmanın fiyatı da aynı olmuyor. Her müşterimize ezbere, tamamen aynı çalışmaları yapmıyoruz. Kapsamlı bir analiz sürecinin ardından müşterilerimize azami şekilde fayda sağlayacak SEO stratejileri oluşturduğumuzdan, yapılacak çalışmanın niteliği ve niceliğine bağlı olarak fiyat da değişiyor.

Genel olarak piyasadaki firma ve kişilerin oldukça büyük bir bölümü sıralamalara, kelime sayısına göre sabit bir fiyatlandırmaya gitmesine rağmen biz Tamseo olarak bu tip bir hizmet zihniyetine sahip değiliz. Müşterimizin hangi kelime veya kelimelerde, kaçıncı sırada olmak istediği, bizim fiyatlandırma anlayışımızda önem arz eden bir konu değil. Tamseo olarak müşterilerimizin para kazanmasını sağlayacak bütün kelimelerde çalışma yapmakta ve uzun vadeli anlaşmalar çerçevesinde hedefimizi her zaman ilk sıra olarak belirlemekteyiz. Ayrıca her zaman her sektörden, yalnızca tek bir müşteri ile çalışmaktayız.

Her site için ayrı bir analiz çalışması gerçekleştirdikten sonra yapılacak SEO çalışması için 1500 ila 10.000 TL arasında değişen bir fiyat belirlemekteyiz. AdWords reklamları ile üst sırada yer almak için günlük minumum 200 TL harcama yapıldığı düşünülürse, SEO ile kalıcı başarı elde etmenizi sağlayacak çalışmalarımız için talep ettiğimiz fiyatın da çok yüksek olmadığını görülecektir. Tamseo uzmanlığıyla yapılan SEO çalışmaları sayesinde zaten “her zaman üst sırada yer alacağınızdan”, bir daha reklam bütçesi ayırmanız gerekmeyecektir. Sunduğumuz SEO hizmetleriyle reklam vermediğiniz zamanlarda da üst sıralarda listelenmeye devam ederseniz.

Sitemizde yayınladığımız hemen her yazıda, SEO’nun uzun vadeli düşünerek planlama yapıldığında ve yapılan planlara da düzenli çalışmalarla sadık kalındığında kalıcı başarı sağladığından söz ediyoruz. Tamseo ekibi olarak verdiğimiz sözleri tutmak ve müşterilerimizin işinde daha başarılı olmasına yardımcı olmak, bizler için çok fazla iş almaktan her zaman çok daha önemli olmuştur…

Tamseo olarak müşterilerimize sunduğumuz en basit SEO hizmetinde bile, en az bir editör ile SEO uzmanı çalışıyor. Bu iki kişilik ekip dahi müşteriye nasıl azami düzeyde fayda sağlanabileceği, çalışmanın ne şekilde yapılması gerektiği, hangi aramalarda yer almak için çaba sarf edileceği, rekabet analizine bağlı strateji belirlenmesi gibi konularla ilgileniyor. Bu şekilde belli bir SEO strateji belirlendikten sonra çalışma planı yapılandırılıyor ve ardından bu plana günü gününe sadık kalınacak şekilde uygulamaya geçiliyor. Çalışmanın daha büyük ölçekli olması durumunda ekip daha da genişlerken, yapılacak çalışmanın içerik hacmi de genişliyor. Tamseo SEO hizmetleri için yapacağınız ödemeyi “işinize yatırım” olarak görmelisiniz.

Unutmayın ki, hatalı SEO çalışmalarının mağduru olmuş web sitelerini kaliteli hale getirmek için daha uzun ve kapsamlı çalışmalar yapılması gerekiyor. Bu ise SEO çalışmalarının da daha yüksek maliyetli olacağı anlamına geliyor. Hatalı uygulama kurbanı olmamak için en baştan doğru kararı verin ve Tamseo ekibinin uzmanlığına güvenin.

SEO fiyatları hakkında bize sıkça sorulan sorular

SEO çalışmaları için aylık ne kadar ödeyeceğim?

Bu sitenizin rekabet düzeyine göre seçtiğiniz paket kapsamında aylık olarak 1500TL ile 10.000TL arasında olabilir. Fakat proje başarıya ulaştığında eğer sektörünüz aşırı rekabetli bir sektör değilse, size mevcut konumu koruma hizmetleri de sağlıyoruz.

Çalışmalar ne kadar sürede etkisini gösterir?

Çalışmaya başladığımız ilk haftalarda bile yükselişlere şahit olursunuz. Çünkü diğer firmalar gibi zaman öldürmüyoruz! Site içi seo raporu hazırlanırken bir yandan da içerikleriniz gözden geçiriliyor, aynı zamanda backlink profiliniz analiz ediliyor ve temizleniyor, gördüğümüz acil hataları göz boyamak adına bekletmiyoruz ivedilikle düzeltiyoruz. Kısaca bir sürü işi aynı anda yapabildiğimiz için vaktinizi boşa harcamıyoruz.

Çalışmalarınız sitemize herhangi bir zararı olur mu?

Bugüne kadar çalışma yaptığımız hiçbir site herhangi bir manuel işleme tabi tutulmadı. Hiçbir zaman kopya içerik kullanmadık, hiçbir zaman spam linklere bulaşmadık.

SEO çalışmasını mı tercih etmeliyim, Google reklamlarını mı?

Eğer bütçeniz varsa her ikisini de! SEO, Google Ads ile karşılaştırdığımızda daha uzun vadeli bir yatırımdır. Google Ads’te ise para harcamaya başladığınız an görünür olursunuz. Bu bir avantajdır. Fakat SEO’ya kıyasla daha az etkilidir.

Elbette SEO ile üst sıralarda yer almak için her an ödeme yapmanıza gerek yok! Üstelik istatistikler gösteriyor ki SEO ile sağlanan yani doğal sonuçlardan elde edilen dönüşüm oranı Google Reklamlarına göre çok daha fazla.

Çalışmalarda sunduğunuz garantiler nelerdir?

Biz her projeye öncelikle yükseliş garantisi sunarız. Siteniz eğer yaptığımız çalışmalar sonucunda yükseliş sağlamıyorsa sizden ücret talep etmeyiz!

Site içi SEO düzenlemelerini yapıyor musunuz?

Eğer PHP tabanlı ve açık kaynak kodlu bir websiteniz varsa tüm site içi optimizasyon tarafımızdan gerçekleştirilir. Fakat açık kaynak kodlu olmayan (Ideasoft, Ticimax, Tsoft vb.) ya da çok kullanıcılı bir web sitesi için sadece detaylı bir seo içi raporu gönderiyoruz ve bu maddelerin düzenlenmesi için yazılım ekibiniz ile dirsek temasında çalışıp danışmanlık veriyoruz.

Çalışmaları istediğim zaman sonlandırabilir miyim?

Bizden aldığınız her türlü hizmeti, 1 ay önceden belirtmek koşuluyla dilediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz. Sizi uzun vadeli sözleşmeler altında bizimle çalışmaya mecbur etmeyiz.

İlk sayfaya ya da birinci sıraya ne zaman geleceğim?

İlk sıranın asla garantisi olamaz. Bu ilk sıraya hiçbir zaman gelemeyeceksiniz ya da çok uzun zaman alacak anlamında değildir. Sadece bu konu hakkında bilgi vermek imkansızdır.

İlk sayfaya gelmenin yaklaşık süreleri çalışma başlangıcındaki ilk ayın sonunda konuşulabilir. Tecrübelerimizden yola çıkarak, çalıştığımız sitenin ilk ay sonunda yükseliş grafiği, sitenin ne zaman ilk sayfaya konumlanacağı konusunda bize bir fikir verir.

Şimdi Bize Bir Mail Gönderin


  İstanbul

  Cihangir Mah, Sebzeci Sokak, No:45
  Avcılar, İstanbul
  iletisim@tamseo.com

  Firma Bilgileri

  Tam Bilişim Teknoloji Tic. Ltd. Şti.
  Tic. Sic. No: 153291 / 5

  0212 694 72 37

  Halkbank Hesap No

  Tam Bilişim Teknoloji Ticaret LTD. ŞTİ.
  Iban: TR60 0001 2009 8520 0010 2606 65
  Hesap No: 10260665
  Şube Kodu: 0852