kurumsal seoİnternet üzerinden yürütülen ticari faaliyetlerin milyar dolarlık dev bir işlem hacmine sahip olması, modern dünyada artık kurumsal SEO çalışmalarının da tüm ticari işletmeler için zaruri bir ihtiyaç haline dönüşmesine neden oldu.

Ticaret hayatında bölgesel stratejiler yerini uzun vadeli küresel planlamalara bırakırken, web siteleri de bu planların başarıya ulaşmasını sağlayan en önemli araçlardır. Tamseo olarak sunduğumuz kurumsal SEO paketleri; ticari işletmelerin sadece geniş kitlelere ulaşmasını sağlamak yerine, firmanın karlılık seviyesini yükseltecek asıl müşteri potansiyeline ulaşmasını hedeflemektedir.

Firmanıza Özel SEO Çalışmaları

Ticari işletme sahiplerinin artık yüzlerce SEO uzmanı ve arama motoru optimizasyonu konusunda kurumsal hizmetler sunmayı vaat eden firma arasından tercih yapması mümkün olsa da, bu kadar fazla kişi ve firma arasından doğru seçimin yapılması pek de kolay olmuyor. Firmaya özel kurumsal SEO stratejileri üretme konusunda yetersiz kalan kişilerin her müşterisine birebir olarak sunduğu hizmetlere güvenen firma sahipleri ise harcadığı zaman ve paraya karşın bir adım ileri, iki adım geri gidiyor.

Garantili bir şekilde sonuç verecek kesin formüller bulunmamasına karşın hala pek çok kişi ve firma SEO çalışmalarına kimi zaman birinci sayfa kimi zamansa direk birinci sıra garantisi veriyor. Nitekim bazı firma sahipleri bize başvurarak, geçmişte çalıştığı bilgisiz ve özensiz kişiler yüzünden sitesinin yaşadığı ciddi sıralama kayıplarının telafi edilmesini istiyor. Ancak ne yazık ki, “sözde” kurumsal SEO çalışmalarıyla kalitesiz hale gelmiş firma sitelerinin tekrar kullanıcı ve dolasıyla Google dostu haline getirilmesi pek kolay olmuyor. Bu hataların telafi edilmesi için daha fazla zaman ve bütçe ayrılması gerektiği için en başından doğru kararı vererek, Tamseo uzmanlığını tercih etmenizi önermekteyiz.

Firmanızın kurumsal kimliğinin hedef müşteri kesimine ulaşmasını sağlamak üzere “firmanıza özel” kurumsal SEO stratejileri geliştiren ekibimizse, satışa sunduğunuz ürün ve hizmetlerin asıl müşterisine ulaşmasını sağlama maksadıyla planlama yapar. Anahtar kelimelerden link çalışmalarına kadar size azami seviyede karlılık sunacak SEO çalışmalarının yol haritasını belirleyen Tamseo, deneyimli ekibiyle hedefe ulaşmanız için mümkün olduğunca doğal çalışmalar yürütür. Firmanıza özel olarak oluşturulan SEO çalışma planları sayesinde Adwords’e bağımlı olmaktan kurtulur, kredi kartınızın limiti dolduğunda da Google sıralamalarında üst sıralarda yer almaya devam edersiniz.

Rekabet Gücünüzü Arttıran Stratejiler

SEO çalışmalarıyla marka tanınırlığınızın artmasını, ürün ve hizmetleriniz hakkında daha fazla insanın bilgi edinmesini, müşteri portföyünüzün genişlemesi ve karlılık seviyenizin de artmasını istiyorsunuz. Ne var ki, bunu rakibiniz olan firmaların tamamı istiyor. Tamseo olarak sunduğumuz kurumsal SEO hizmetlerinde her zaman rakip firmalara yönelik analiz çalışmaları yürütmekte, rekabet gücünüze güç katacak çalışma planları oluşturmaktayız.

Kimsenin tekelinde olmayan SEO, her zaman “daha akılcı ve doğal” çalışmalar yapan firmaların hedeflerine ulaşmasını sağlar. SEO konusunda gerçek anlamda kaliteli hizmetler sunan bir ekiple çalışan rakip sitelerin, siz de benzer çalışmalar yaptırırken eli kolu bağlı şekilde beklemeyeceğini unutmayın. Rakiplerinizin SEO anlamında ne gibi çalışmalar yaptığını ve web sitelerinin sağlığını analiz eden ekibimiz, bu sayede kat edilmesi gereken ne kadar yol olduğunu belirler. Doğru çalışma stratejilerinin oluşturulması ile kararlı adımlarla arzuladığınız hedefe ilerlemenizi sağlayan kurumsal SEO çalışmalarımız, web sitenizin günden güne daha da dişli bir rakip haline dönüşmesini sağlar. Satışa sunduğunuz hizmet ve ürünlerle ilgili tüketiciler tarafından yapılan Google aramalarında alt sıralarda kalarak, müşterilerinizi rakiplerinize kaptırmamak adına kiminle çalıştığınıza özellikle dikkat etmelisiniz.

Kurumsal SEO Danışmanlığı

Firmanızın karlılık seviyesini istediğiniz seviyeye çıkartmak için kaliteli ve uzun vadeli başarı hedefleyen hizmetler geliştiren Tamseo, kurumsallığın getirdiği profesyonellik çerçevesinde sizlere sözleşmeli olarak güvenilir çözümler sunmaktadır.

Uzun vadede hiçbir fayda sağlamadığı gibi sitenizin ciddi sıralama kayıpları yaşamasına ve hatta Google aramalarından tamamen silinmesine sebep olacak ezbere çalışmalar sunmayan ekibimiz, sorunlarınızı ve beklentilerinizi dinledikten sonra “size özel” stratejiler geliştirir. Sürekli fikir alışverişi yaparak işinize maksimum fayda sağlayacak SEO çalışmalarına imza atmak istediğimiz için sitenizin SEO çalışmasını yürüten ilgili ekibimize dilediğiniz zaman ulaşmanızı sağlamaktayız.

Sitenizle ilgili yapılan tüm çalışmaları takip etmenizi sağlayan raporlama sistemimiz sayesinde planlama doğrultusunda ne kadar yol alındığını dilediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz. Bu sayede isteklerinizi ve fikirlerinizi ekimizle paylaşabilir, dilediğiniz konuda ekibimize sorularınızı doğrudan yöneltebilirsiniz. Sitenizin yapısına ve mevcut durumuna göre sürekli rakip takibinin yapıldığı Kurumsal SEO Danışmanlığı hizmetlerimiz asgari harcama ile azami kazanç sağlamanızı hedeflemektedir.

Tamseo farkıyla sunduğumuz Kurumsal SEO Danışmanlığı hizmetlerimiz için ayıracağınız bütçeyi, işinize yapacağınız kârlı bir yatırım olarak görmelisiniz. Daha fazlasını kazanmanıza yardımcı olacak her konuda kurumsal SEO çalışmaları gerçekleştiren Tamseo, yapacağınız harcamanın kat ve kat fazlasını kazanmanız için size en kaliteli hizmetleri sunma gayesiyle çalışmaktadır.