Tamseo Hoş Geldiniz Kampanyası.

Tanışmamıza özel sınırsız SEO hizmetlerimizden avantajlı fiyatlarla faydalanın. İlk ay SEO ücreti sadece 499TL+KDV.

Öğrenmeye Başlayın
Önce Deneyin

Tüm SEO Paketleri

Hizmetlerimizi rahatlıkla deneyin ve çalışma şeklimizi görün diye ilk ay sadece 499TL.

499TL

 

Size harika bir SEO deneyimi yaşatmak için tüm sınırları kaldırıyoruz.

Websitenizin SEO’sunu bize emanet etmeden önce 1 ay boyunca çok uygun bir fiyat ile hizmeti test edin. Herhangi bir risk ya da taahhüt yok. Sizden çalışmaya devam etme sözü beklemiyoruz. Aylık 1250TL’den başlayan fiyatlarımız yerine sadece 499TL ödeyerek SEO hizmetimizden faydalanın ve hizmetin size ne kadar faydalı olacağını görün.

Çalışmanın içeriğinde neler bulacaksınız?

 • On-Page SEO (Site-İçi SEO)
 • Websitenizin Hız Testleri ve Optimizasyonu
 • Mobil Uyumluluk Testleri ve Optimizasyonu
 • İçerik Analiz Raporları
 • Rakip Analiz Raporları
 • Backlink Profili Analizi ve Planlama
 • Backlink Çalışmaları Raporu

Doğal ve Organik Çalışma

SEO çalışmalarımız her zaman doğal ve manuel olarak yapılmaktadır. Hiçbir zaman doğal olmayan, spam çalışmalara yönelmeyiz.

SEO Saldırıları ile Mücadele

SEO saldırılarından korkmanıza gerek yok. Link profiliniz ve içerikleriniz sürekli kontrolümüz altında.

Sektör ve Rakip Analizi

Elbette rakiplerinizi ve sektörünüzü çok iyi araştırıyoruz. Sektörünüzü tanıyarak stratejilerimizi şekillendiriyoruz.

Güncel Teknikler

SEO stratejileri, teknolojiye ayak uydurarak sürekli gelişmekte, biz de seo trendlerini takipteyiz. Stratejilerimizi gelişmelere göre şekillendiriyor ve güncelliyoruz.

Kalıcılık Garantisi

Kazandığınız konumu kolay kolay kaybetmezsiniz. Çünkü yıllar önce çalışmış olsak bile yaptığımız site dışı seo çalışmalarının yerli yerinde durduğunu görürsünüz.

Düzenli Yükseliş Garantisi

Hangi paketi seçtiğinizin önemi yok. Bizden istediğiniz anahtar kelimelerde sürekli olarak yükseleceksiniz! Hedefimiz her zaman için birinci sıra!

Kampanya Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kampanya dahilinde alınan hizmet neleri kapsıyor?

Tanışma kampanyamız dahilinde aldığınız hizmette herhangi bir sınırlama, kesinti ya da çalışma şekli değişikliği söz konusu değildir. Anahtar kelime sınırlaması olmadan, tüm site genelinde bir çalışma gerçekleştirilecektir.

1 Ay içerisinde bizden alacağınız raporlar şu şekildedir:

 • On-Page SEO Raporu
 • Rakip Analizi Raporu
 • Anahtar Kelime Önerileri Raporu
 • Backlink Profili Analizi Raporu
 • 1 Aylık Site Dışı SEO Çalışması Raporu

İlk ayın sonunda ücretlendirme ne şekilde olacak?

SEO fiyatları sayfamızda standart fiyatlarımızı görebilirsiniz. SEO çalışmalarında fiyatlar çalışılacak anahtar kelime sayısı, anahtar kelimelerin rekabet seviyeleri ve sektörel rekabete göre şekillenir.

Fiyatlarımızı inceleyerek size uygun paketi seçebilir ya da ihtiyaçlarınıza özel bir çalışma şekli yaratarak sonraki aylarda da çalışmamıza devam edebiliriz.

Bu şekilde bir tanışma kampanyası başlatmamızın sebebi, bizi daha yakından tanımanız ve çalışma şeklimizi tecrübe ederek ne satın alacağınızı önceden görmenizi sağlamaktır.

Kampanyadan faydalanmak için bir taahhüt vermemiz gerekir mi?

Sizden hiçbir taahhüt istemiyoruz. Tek amacımız çalışma şeklimizi anlamanız ve çalışma sayesinde ne tür bir fayda sağlayacağınızı görmenizdir. Özetle dilediğiniz zaman çalışmayı sonlandırabilirsiniz.

1 Aylık çalışma sonucunda yükseliş mümkün mü?

Kesinlikle evet. Fakat şunu unutmayın, çok yüksek rekabetli bir anahtar kelimede başarı yakalamak istiyorsanız 1 ay çalışma sonucunda bu başarıya ulaşmak tamamen mucize olur. Fakat çalışma kapsamında özellikle site içerisinde yapılacak SEO düzenlemeleri ile muhakkak yükseliş sağladığınızı göreceksiniz. Site-dışı seo çalışmalarının etki süresi yaklaşık 30 ile 45 gün arasında sürecektir. Bunun sebebi yapılan backlink çalışmalarının Google tarafından indexlenmesinin ve etki edecek şekilde güncelleme süresinin tam olarak bilinememesindendir.

Bir mail gönderin ve başlayalım.