18 Ekim İzmir SEO Konferansı Hakkında

18 Ekim 2014 tarihinde İzmir Ege Üniversitesi EBİLTEM TTO’da Fikir360 girişimi ile İzmir’in ilk SEO konferansı düzenlendi. Bu konferansta birbirinden değerli SEO konuşmacılarının (Mümin Deniz, Kaan Gülten, Uğur Eskici, Tarık Çayır) yanı sıra ben de Site Dışı SEO konusunda konuşmacı olarak katıldım.

 

Açıkçası ilk kez bir SEO konferansına katıldım, üstelik konuşmacı olarak, bu nedenle benim için fazlası ile heyecan verici (bunda konuşma ve sunumumu son güne bırakmamın da etkisi büyük) ve bir o kadar da güzeldi.

 

Konferansa katılamayanlar için video ve fotoğraflar hala hazırlanmakta, zannediyorum ki birkaç gün içerisinde tümü hazır olmuş ve yayınlanmış olacak.

 

Ben şimdilik bir dizi fotoğraf paylaşımını gerçekleştiriyorum.

Pek yakında yine bu sayfadan konuşmacıların videolarını da sizler ile paylaşacağım. Katılım gerçekleştiren, bu konferansı düzenleyen başta Fikir360’a ve Mümin Deniz’e, tüm konuşmacılara teşekkürler.

4 cevaplar
 1. Özhan
  Özhan says:

  selamlar. soldan sağa resminde bir hata var sanırım. resimde 6 kişi var ancak altta açıklamada 5 kişinin ismini yazmışsınız. emin değilim ama sanırım yerleri de yanlış.

  Cevapla
 2. Fikir 360
  Fikir 360 says:

  Katılım gösterdiğiniz ve katkılarınızdan dolayı bir kez daha teşekkür ederiz Çağdaş AKAGÜNDÜZ. Çok değerli tecrübeler paylaştınız dinleyiciler ile ve çok olumlu tepkiler aldık yaptığınız samimi sunum sonrasında. SEO konusunda başarılarınızın devamını dileriz. Teşekkürler.

  Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir