Skip to main content

Sepet

Arama Motoru Optimizasyonu

İnteraktif Sözlükler Aralık 2015 Sıralaması

Yazar: 1 Ocak 2016Aralık 25th, 20194 Yorum

TAMSEO olarak bundan sonra sizler ile interaktif sözlüklerin girişlere göre sıralamalarını her ay sizler ile paylaşacağız.

Ekşi Sözlük her zamanki gibi liderliğini çok büyük bir fark ile koruyor, Aralık 2015’te girilen entry sayısı 756.380, onun en yakın takipçisi ise Uludağ Sözlük 343.299 entry ile takipte, İnstela 104.149 girisi ile 3.lük koltuğunda ve geçtiğimiz aylardaki kötü gidişe dur demiş gibi görünüyor. Kutup Sözlük ciddi bir tematik çalışması yaparak 59.027 entry ile 4. sırada yer alıyor. Kötü Sözlük son haftalarda yapılan ciddi geliştirmeler ile 22 günde girilen 10.000 entrysinin üzerine 10.000 entryi sadece 1 haftada koymuş durumda, ciddi bir yükseliş ile 5. sırada.

Elbette bu listede yayımlanan entry giriş miktarları, silinen entryler hesaplanmadan yayımlanıyor. Zaten biz bu listeyi hazırlarken bile entrylerin silinmesi mümkün olduğundan net sonuçları belirlemek imkansız.

Bizim çıkardığımız sonuçlara göre durum şu şekilde:

(Mobil internet kullanıcıları için görsel linkine tıklamak daha faydalı olabilir. Tıklayınız!)

apoteketreceptfritt.com

4 Yorum

 • Ömer Karaca dedi ki:

  kutup sözlükte formatsız pek çok entry giriliyor. sıralamaya alınmamaları lazım

 • Orhan dedi ki:

  Omü sözlük’ün sıralamada olmaması garip.

 • kutsal dedi ki:

  mühendis sözlüğün ocak ayı sıralamasında yer alacağını düşünüyorum.

 • spark sözlük dedi ki:

  ocak ayında yeni açılan spark sözlüğünde dahil edilmesini umuyoruz. spark sözlük 1 haftalık olmasına rağmen listedeki bazı sözlüklerin aylık entrysini geçmiş durumda.

Yorum Yapın