Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

Dentomega, İzmir'in en çok tercih edilen kliniği

Dentomega
Müşteri
Dentomega
Yıl

2019

Sunulan Hizmetler
  • Web Tasarım
  • SEO
  • Sosyal Medya Yönetimi
  • Google Ads

Dentomega’yı harika bir gelecek bekliyor.

Dentomega ile dijital pazarlamanın her alanında çalışıyoruz. Tamseo ile Dentomega’nın kurduğu harika iletişim, aramızdaki yüzlerce kilometreyi yok sayıyor.

Websitemizi yenilediler, sosyal medya, Google Ads ve SEO çalışmaları ile bize çok kısa sürede büyük fayda sağladılar. Maliyetlerimiz ciddi şekilde düşerken, hasta ziyaretleri büyük oranda artış gösterdi.

Mehmet Ali KoldaşUzman Diş Hekimi

01. Website Tasarımı

Öncelikle işe Dentomega’nın mevcut websitesinin yenilenmesi ile başladık.

Dentomega bizle çalışmadan önce de, özellikle büyük bütçeler ayırarak Google Ads üzerinden pazarlama faaliyetleri yapıyordu. Fakat kullanmakta oldukları websitelerinin  hem hız problemleri olmasından ötürü hem de  tasarım, kodlama yanlışları yüzünden çoğu ziyaretlerde kalbimiz kadar bembeyaz bir sayfa ile karşılaşıyorduk. Bu sebeple websitelerini, hem modern bir görünüme kavuşturmak hem de performans problemlerini çözmek adına yeniledik.

#4800ff

#003fff

#0099ff

#00cbff

#5cce5e

#4faf57

Exo Bold

Aa

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Exo Regular

Aa

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Philosopher Regular

Aa

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

02. Google Ads

Dentomega uzun zamandır Google Ads platformunda reklam kampanyaları kullanan bir firma olmasına rağmen, işin doğrusu düzenlenen kampanyalar doğru bölge ve anahtar kelimeleri hedeflemiyordu. Bu sebeple reklam bütçelerini alakasız tıklamalar yüzünden tüketmekteydiler.

Kendi bölge ve hedeflerine uygun şekilde hazırladığımız yeni Google Ads kampanyaları ile harcadıkları her kuruş doğru şekilde tüketiliyor. Reklam bütçelerini hiç arttırmadılar fakat websitelerinin aldığı tıklama %200 civarında artış gösterdi.

Üstelik kendi bölgelerini artık domine ettikleri için aynı bütçe ile artık yurtdışı sağlık turizmi için de Google Ads kampanyaları yürütmeye başladık.

71
Google Ads’te

Müthiş Maliyet İndirimi

Hatalı anahtar kelime seçimleri ve kampanya optimizasyonu yüzünden Dentomega, arama ağı reklamcılığında ciddi bir kayba uğruyordu. Tamseo’nun optimizasyonu sonrasında %71’lik bir TBM (Tıklama Başı Maliyet) indirimi gerçekleşti.

Yorum Yapın