Sepet

2.16K görüntülenme
0
0 Yorum

Video sitemin içeriklerini üst sıraya getirmek için ne gibi adımlar atmam gerekli ? Backlink çalışmaları gerçekleştirdik fakat bana daha hızlı sonuç verecek yöntemler gerekiyor.

0

Vidivodo için gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızda, video siteleri hakkında ciddi tecrübeler edinme fırsatımız oldu.
Öncelikle web sitenizin, site içi seo unsurlarını tam olarak sağlaması gerektiğini unutmamalısınız. Site adı paylaşmadığınızdan, sitenizi inceleyip önerilerde bulunamıyorum. Fakat her şeyi tam yaptım diye düşünmeyin, her sitede illaki geliştirilecek, düzeltilecek bir site içi seo kalemi mevcuttur.

Videoları biraz daha ön plana çıkarmanın yolu açıkçası, diğer video sitelerinin yaptıklarının üzerine bir şeyler koymaktan geçiyor.
Örneğin özgün videolar üretin, videoların altına muhakkak video ile alakalı olarak en azından 5-6 cümlelik özgün ve açıklayıcı metinler girin. Eğer söz konusu video bir röportaja ya da sunuma aitse bu durumda, videoda konuşulan her şeyi açıklama olarak video altında bulundurun.
schema.org da belirtilen video işaretlemelerini muhakkak kullanın ve bir video site haritası yaratıp bunu arama motorlarına gönderin.
Eğer daha fazla veri verebilirseniz, daha detaylı cevaplandırmaktan mutluluk duyarım.

Firma Bilgileri

Tam Bilişim Teknoloji Tic. Ltd.
Tic. Sic. No: 153291 / 5

Adres
Cihangir Mah, Sebzeci Sok,
No:45
Avcılar, İstanbul

T: +212 694 72 37
E: iletisim@tamseo.com