Size sunduğumuz hizmetlerimizi görün.

Tamseo, tam hizmet ajansı olarak hizmet vermekte olup, dijital pazarlama ile alakalı tüm ihtiyaçlarınızı karşılar.

SEO Analiz aracımzı denediniz mi ?

21 farklı kriterde web sitenizi analiz eden aracımızı hemen deneyin.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Arama motoru optimizasyonu (SEO) web sitenizin kullanıcı dostu (arama motoru dostu) hale getirilebilmesi adına gerçekleştirilen tüm optimizasyon çalışmalarını kapsamaktadır.

İçerik Pazarlaması

Eğer sitenizde özgün olmayan, kalitesiz, özensiz içeriğe yer verirseniz, bu web sitenizi kesin olarak aşağıya çeker. Bir internet kullanıcısı olarak sizler de her yerde var olan içeriği görmek istemezsiniz, kullanıcının aradığı yeni bilgidir.

Google Ads

Google Ads, eski adıyla Google AdWords, Google’ın reklam platformudur. Popüler olarak arama sonuçları sayfasında sık sık rastlarsınız. Elbette Google Ads’te farklı amaçlara yönelik, farklı kampanya türleri mevcuttur.

Web Tasarım

Bir web sitesinin kullandığı altyapı (Yazılım) ve görünümü, ziyaretçiler için, dolayısıyla da arama motorları için fazlası ile önemlidir.

Sağlam, güçlü, güvenilir ve stabil bir yazılım, web sitenizin sağlıklı işleyişi için şarttır, aynı şekilde içeriğinizi ziyaretçilerinize en iyi şekilde sunmak, kullanıcı dostu, günümüz şartlarına uygun bir tasarım ile mümkündür.

Sosyal Medya

Markanızı, sitenizi tanıtmanın, işiniz hakkında bir gündem oluşturmanın en güzel yolu sosyal medya ! Dahası sosyal medya üzerinde gerçekleştirilen başarılı kampanyalar, arama motorlarında da başarının yolunu açmakta.

Leave a Reply